Hinduski masaż głowy

Masaż relaksacyjny

Łączy elementy tradycyjnego masażu z elementami ayurvedy. Obejmuje swoim działaniem górną część pleców, ramiona, barki, szyję, głowę i twarz.

Rozluźnia mięśnie, odpręża, pomaga usunąć sztywność w okolicach karku, ramion i szyi, przynosi ulgę w napięciach skroniowo – żuchwowych, migrenach, bezsenności, łagodzi bóle głowy oraz stany przemęczenia oczu.

Przynosi poczucie spokoju i wyciszenia, łagodzi stany depresyjne, uwalnia od napięć i stresów.

Czym charakteryzuje się hinduski masaż głowy?

  • Rozluźnienie i odprężenie: To zabieg, który pozwala ciału i umysłowi w pełni się zrelaksować. Delikatne ruchy i uciski pomagają rozluźnić spięte mięśnie i pozbyć się napięcia.
  • Łagodzenie bólu: Hinduski masaż głowy jest skuteczną terapią w przypadku sztywności w okolicach karku, ramion i szyi. Pomaga również w łagodzeniu bólów głowy, migren, a także napięć skroniowo-żuchwowych.
  • Przeciwdziałanie bezsenności: Pomaga poprawić jakość snu i jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy borykają się z problemami z zasypianiem lub snem.
  • Poczucie spokoju i wyciszenia: Hinduski masaż głowy to także terapia emocjonalna. Przynosi poczucie spokoju i wyciszenia, pomagając w radzeniu sobie ze stresem i napięciami.

Poprawa nastroju: Zabieg ten może działać jako naturalny antydepresant, pomagając w łagodzeniu stanów depresyjnych i poprawiając ogólne samopoczucie.

zarezerwuj wizytę

W gabinecie HARMONIA w Bielsku-BIałej lub Poznaniu.